Scroll Top

Wesele w namiocie stretch!

Wesele w plenerze to niesamowita przygoda! Pozwól, że pomożemy Ci ją zorganizować!

Jeśli tu trafiliście, to znaczy że rozważacie zorganizowanie swojego wesela w niekonwencjonalnym miejscu.

Wesela w plenerze są ciekawą alternatywą dla standardowych wesel w salach hotelowych czy restauracjach. Kto z nas nie marzył o bajkowym weselu i i zabawie pod gołym niebem wśród pięknej zieleni? Jednak nawet gdy prognozy pogody są bardzo obiecujące, warto pomyśleć nad rozstawieniem namiotu, aby goście weselni mogli schronić się przed upałem czy też lekkim deszczykiem. W takim namiocie mogą zmieścić się stoły dla gości, scena dla zespołu muzycznego a nawet parkiet.

Decydując się na tak niezapomniane i efektowne wesele wybierz namioty TentUp, z którymi nie musisz się o nic martwić. Namioty stretch idealnie pasują do weselnego klimatu zapewniając wodoodporność i dając schronienie nawet dla 300 osób!

Dlaczego powinniście zdecydować się na wesele w namiocie, a nie na tradycyjnej sali?

Rezerwując najbliższy wolny termin w domu weselnym czy restauracji musisz liczyć się z tym, że czas oczekiwania to nawet dwa lata 😮 Po co tyle czekać? Organizując swój wielki dzień w namiocie nie musisz podporządkowywać się terminom. Kolejnym plusem jest fakt, że masz swobodę wyboru miejsca w którym odbędzie się Twój wielki dzień, a co za tym idzie, możesz wybrać miejsce w którym jeszcze nikt nie organizował wesela! Namiot może stanąć przy pięknym pałacyku w lesie, na polanie wśród zieleni czy nawet w rodzinnym ogrodzie, z którego masz tyle cudownych wspomnień z młodości.

Wesele w namiocie stretch to wolność!

Naturalna sceneria z pewnością spodoba się gościom weselnym, a zdjęcia wśród kwiatów i drzew będą niepowtarzalną pamiątką. Możecie też pomyśleć o organizacji samej ceremonii zaślubin na świeżym powietrzu. Warto wtedy zadbać o zadaszenie przed słońcem czy deszczem. Namiot stretch można rozstawić ze wszystkimi ścianami i narożnikami skierowanymi do góry, dzięki czemu nie będziecie musieli się martwić, że goście mokną lub jest im zbyt ciepło.

Organizując swój wielki dzień w namiocie od samego początku zrozumiesz, co to znaczy poczucie wolności… brak zasad obowiązujących w tradycyjnych salach weselnych; sam decydujesz w którym miejscu ma stanąć scena, stoły czy parkiet. Zdarza się, że wynajmujący sale weselne robią to na swoich warunkach. W namiocie impreza może trwać nawet do białego rana, sam wybierasz firmę cateringową, ozdoby i oświetlenie.

Namioty stretch można rozstawić na wiele sposobów, dopasowując konstrukcję do potrzeb. Dodatkowym zabezpieczeniem przed pogodą jest możliwość wykorzystania ścianek z przeźroczystego materiału, które zatrzymają niepożądany wiatr i zacinający deszcz. Do namiotu można wstawić też dodatkowe nagrzewnice, które ocieplą atmosferę.

Nie zapomnijcie o nastrojowym oświetleniu!

Kolejnym elementem, który zadba o niepowtarzalną atmosferę są girlandy żarówkowe, czyli oświetlenie coraz częściej wybierane przez Pary Młode. Przepiękne sznury z żarówkami emitują idealne światło, nie rażą w oczy i świetnie wyglądają na zdjęciach. Podwieszone w szczytowych miejscach namiotu, bajkowo rozchodząc się na boki nadają nastrojowy charakter otoczeniu. Przyozdobiony kwiatami i oświetlony w ten sposób namiot zagwarantuje pełen wdzięku klimat do wspaniałej celebracji i z pewnością zapadnie w pamięci gości, którzy przez lata będą wspominać ten zachwycający dzień. Polecamy usługi naszych partnerów z ekipy girlandyzarowkowe.pl

Rozłożenie weselnego namiotu w domowym ogrodzie z całą pewnością daje niepowtarzalny efekt:

„Naszym celem była relaksująca atmosferę na przyjęciu w ogrodzie. Wspierając się inspiracjami z Pinteresta, oparliśmy stylizację wesela na tym, co uzupełniało by przestrzeń i kolory ogrodu w moim domu rodzinnym. Namiot stretch wyglądał idealnie. Mieliśmy otwarte ściany namiotu, które pozwoliły gościom zbliżyć się do natury, relaksować, i tańczyć do rana przy muzyce na żywo. We wnętrzu namiotu znajdowała się zieleń, która wprowadziła ogród do środka.” Zofia i Jan

Zostaw komentarz