Scroll Top

Ślub w plenerze i dziesiątki innych uroczystości

pod namiotem stretch

Twoje przyjęcie

Falujące krzywizny namiotów  stretch mówią same za siebie. Dodając nastrojowe oświetlenie np. girlandami żarówkowymi oczarujesz swych gości.

Namioty stretch to wiele możliwości i konfiguracji – ogranicza nas tylko wyobraźnia.  Planujemy i dopasowujemy namioty tak, żeby wtopiły się w niedostępne dla tradycyjnych namiotów miejsca, stanowiąc stylowe tło wydarzenia.

Naszym ulubionym kolorem namiotów jest kolor piaskowy i namawiamy do wybrania właśnie jego.

Wesela w plenerze pod namiotem

Namiot stretch na wesele

Wszechstronne namioty stretch pasują do każdego rodzaju otoczenia, co daje swobodę wyboru miejsca na wyjątkowy dzień. Nie czekajcie na wolny termin – lepiej stworzyć własne wyjątkowe przyjęcie w plenerze, jakiego nie miał nikt inny.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na luźną atmosferę przyjęcia, czy na formalne wyszukane wesele, namioty TentUp spełnią Twoje oczekiwania. Piaskowe namioty z naszymi drewnianymi masztami stworzą przytulną rustykalną atmosferę. Pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły.

Możliwości jest wiele. Stworzymy przestrzeń do zabawy dla wszystkich Waszych gości, ale możemy też zająć się zabezpieczeniem ceremonii ślubu, strefą relaksu czy zadaszeniem zewnętrznego baru i parkietu.

Planowanie wesela to proces w którym  trzeba dokonać wielu trudnych wyborów. Jesteście gotowi na rozmowę o waszym wymarzonym dniu? Nasz zespół postara się wyręczyć Was w przynajmniej części obowiązków. Osobiście dopilnujemy by zabawa trwała do białego rana!

ślub w plenerze w namiocie na wesele
namiot stretch oświetlony lampionami nad kompletem wypoczynkowym

Namioty imprezowe na urodziny, rocznice i wspólne świętowanie

Namiot stretch w Twoim ogrodzie

Nasze namioty stretch są stylowe, szybkie w montażu i niezastąpione jeśli chodzi o wynajem namiotów imprezowych. Niezależnie od tego, czy organizujesz nieformalne spotkanie w ogrodzie, huczne urodziny,  mamy dla Ciebie idealny namiot imprezowy.
Wynajem namiotów z TentUp to prościzna. Pod naszymi konstrukcjami stretch
możecie zjeść wspólny posiłek na świeżym powietrzu, zorganizować imprezę tematyczną, strefę chill outu lub parkiet  taneczny. Hej, a może namiot w stylu disco ?!

NAMIOT NA WSPÓLNE BIESIADOWANIE

Masz ochotę usiąść do posiłku z najbliższymi, na świeżym powietrzu pod przyjemnym dla oka, bezpiecznym zadaszeniem? Możemy zapewnić przestronną otwartą przestrzeń na urodziny w lecie lub bardziej kameralny zamknięty  namioty imprezowy na chłodniejsze wieczory i zimowe uroczystości – pomożemy również w wynajmie niezbędnych dodatków by ogrzać gości.

STREFY RELAKSU

Każde wydarzenie potrzebuje miejsca na relaks. Nasze namioty imprezowe mogą być wyposażone w miękkie meble, wygodne worki do siedzenia, sofy, krzesła i dywaniki, dzięki czemu możesz stworzyć zachęcającą przestrzeń do siedzenia i rozmów dla swoich gości. Strefy relaksu można przymocować do głównego namiotu lub oddzielić trochę od siebie.

NAMIOTY KOKTAJLOWE I PARKIETY TANECZNE

Zaimponuj swoim gościom stylowym barem koktajlowym przykrytym jednym z naszych namiotów stretch. Nasze małe namioty stretch są stylową alternatywą dla brzydkich pawilonów ekspresowych. Dodaj do tego światła od girlandyzarowkowe.pl, podłogę z maty DandyDura i można zaczynać wspaniały wieczór.  Nasze namioty imprezowe są idealne dla DJ-ów i do tańca.

Imprezy / Eventy firmowe pod namiotem

Stretch tent na event

Uwielbiamy robić dobre wrażenie. Jak wzbudzić podziw gości? Z namiotami stretch to prostsze niż myślisz. Zapomnij o tradycyjnych halach namiotowych, czas na powiew nowoczesnej świeżości .

Planujesz imprezę firmową, wystawę, ceremonię wręczenia nagród lub imprezę sportową na świeżym powietrzu i szukasz scenografii, która zachwyci uczestników? A może chcesz stworzyć efektowne, ale funkcjonalne przestrzenie do interakcji z klientami?

Oferujemy wynajem namiotów imprezowych na wszelkiego rodzaju przyjęcia b2b i b2c, od premier produktów i uroczystych kolacji po imprezy koktajlowe dla klientów.

W TentUp dostarczamy namioty w naturalnym kolorze chino, które będą oszałamiającym tłem dla Twojego wydarzenia. Namioty Stetch są eleganckie i efektowne, a jednocześnie dzięki prostemu montażowi stanowią praktyczny wybór wielu klientów korporacyjnych.

AKTYWACJA MARKI

Przyciągnij uwagę tłumów zachęcającym i wyjątkowym namiotem stretch. Wykorzystaj w pełni naszą ofertę wybierając, czy ściany namiotu mają być zamknięte, czy otwarte.

ślub w plenerze pod namiotem
ludzie zgromadzenie pod namiotem stretch podczas przyjęcia

Festiwale, targi  i imprezy sportowe

Namiot stretch na festiwal
Stretch tent for a festival

 

Dzięki doświadczeniu związanemu z organizacją targów, i tworzeniem własnych eventów wiemy, jak ważna jest umiejętność dostosowywania się i wprowadzania innowacji.

Planujesz festiwal, koncert lub imprezę na świeżym powietrzu i szukasz konstrukcji, która wywrze duże wrażenie na uczestnikach? Masz dość zwykłych tradycyjnych namiotów i szukasz nowych rozwiązań? W TentUp dostarczamy namioty w naszym ulubionym kolorze chino, które mogą przeobrazić się  np. w jedną ze scen na festiwalu, mogą również stać się zadaszeniem scenicznym dla kameralnego koncertu w parku.

STREFA PROMUJĄCA MARKĘ. Przyciągnij uwagę tłumów zachęcającym i wyjątkowym namiotem festiwalowym. Nasze elastyczne namioty w pełni wykorzystają dostępną przestrzeń, a dzięki elastycznej konstrukcji, możesz wybrać, czy ściany mają być skierowane w górę, czy w dół. Na życzenie zapewniamy oświetlenie girlandami żarówkowymi i podłogi z mat TentUp.

ZADASZENIE SCENY. Oszczędź sobie kłopotów związanych z budową sceny i zadaszenia z kratownicowych systemów. Wykorzystaj możliwości namiotów stretch , przykryj platformę sceniczną naszym namiotem. 

OSŁONA WYDARZEŃ W CIĄGU DNIA. Osłona przeciwsłoneczna lub przeciwdeszczowa na imprezy w ciągu dnia, takie jak zajęcia jogi, zajęcia dla dzieci i występy. Boki namiotu możemy skierować do góry, dzięki czemu dzienne światło trafi do środka.

USŁUGI, BARY I GASTRO STREFA. Nasze namioty festiwalowe mogą pomieścić bary, jadalnie i stoiska z jedzeniem. Dodaj oświetlenie girlandami żarówkowymi, a uczestnicy imprezy nie będą w stanie oprzeć się Twojemu świecącemu, w 100% wodoodpornemu namiotowi.

Możliwości jest nieskończenie wiele. Biuro maratonu sportowego, czy strefa relaksu dla odwiedzających targi  piwa rzemieślniczego – z namiotami stretch  TentUp wszystko jest możliwe.

Zaopiekujemy się Tobą i Twoją realizacją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na etapie planowania, podczas montażu i w trakcie przyjęcia!

Gotowi, żeby porozmawiać o przyjęciu pod namiotem stretch?