Scroll Top

7 powodów dla których namioty stretch podbijają świat.

Namioty stretch to najwyższej jakości namioty imprezowe! Co sprawia, że ​​namioty stretch są tak atrakcyjną opcją na imprezy?

Namioty stretch są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w stosunku do tradycyjnych namiotów i hal namiotowych. Oto kilka powodów, dla których namioty stretch podbijają serca eventowych entuzjastów:

1.Namioty stretch oferują większą elastyczność. Pojedynczy namiot można ustawić w różnych konfiguracjach.

W przeciwieństwie do tradycyjnego namiotu, namiot stretch jest konstrukcją tkaninową o „swobodnym kształcie” wznoszoną poprzez napięcie materiału. Sam namiot jest pojedynczym kwadratowym lub prostokątnym kawałkiem specjalistycznej tkaniny. Namioty stretch zawdzięczają swój niepowtarzalny kształt różnej wielkości masztom, które montowane na różne sposoby rozciągają materiał. Po usunięciu masztów specjalistyczna tkanina automatycznie odzyskuje swój pierwotny kształt. W efekcie oznacza to, że pojedynczy namiot można ustawić w różnych konfiguracjach, w zależności od wymagań imprezy lub miejsca. To sprawia, że ​​koncepcja stretch jest najbardziej wszechstronną opcją namiotu imprezowego!

2. Można je montować wokół istniejących konstrukcji

W przeciwieństwie do namiotów tradycyjnych, które są konstrukcjami wolnostojącymi, namioty stretch można przymocować do konstrukcji architektonicznych, takich jak ściany i budynki. Oznacza to, że można je przymocować do istniejącego miejsca, aby zmaksymalizować przestrzeń pod namiotem. Można je montować jako całkowicie zamkniętą konstrukcję w celu ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

3. Wyjątkowy  materiał

Nasza zaawansowana technologicznie  wodoodporna tkanina stretch cechuje się  bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi w porównaniu do  materiału PVC, które są zwykle używane w tradycyjnych namiotach – to naprawdę ma znaczenie.

4. Łatwe w transporcie i montażu

Nawet największy namiot rozciągliwy mieści się do stosunkowo niewielkiej torby i stosu przegubowych tyczek (tyczki rozkładane na 2 i 1,5 m długości) w porównaniu z przechowywaniem i transportem tradycyjnego namiotu. Elastyczne namioty można łatwo transportować w bagażniku małej furgonetki lub ciężarówki i nie wymagają dużo miejsca do przechowywania, co czyni je atrakcyjniejszym wyborem, jeśli chodzi o namioty imprezowe.

Namiot stretch wymaga stosunkowo niewielkiej siły roboczej, aby zamontować konstrukcję. Doświadczony monter może w razie potrzeby samodzielnie ustawić namiot 50m2, podczas gdy większe namioty wymagają zespołu nie większego niż 4 osoby.

5. Szybki montaż i demontaż

Namioty stretch rozstawiamy znacznie szybciej. Czas rozstawienia namiotu 10,5 x 15m to około 2 godzin. Demontaż konstrukcji to tylko  0,5 godziny ! Mniej czasu na montaż – więcej czasu na imprezę!

6. Występują w większej gamie rozmiarów i kolorów oraz można je ze sobą łączyć.

Namioty stretch oferują większą różnorodność rozmiarów niż tradycyjne namioty. Stworzyło to duży, ale niszowy rynek w branży eventowej. Namioty stretch Tentup dopasują się do każdej przestrzeni. Teraz nawet najmniejszy podmiejski ogród lub dziedziniec można przekształcić w klimatyczne miejsce imprezowe.

Co więcej, namioty stretch są modułowe. Oznacza to, że pokrycie większych  powierzchni jest po prostu kwestią zmontowania 2 lub więcej namiotów razem.

7. Atmosfera pod namiotem stretch TentUp jest niepowtarzalna

Być może największą przewagą i atutem, które można wskazać  porównująć halę namiotową a namiot elastyczny TentUp, jest atmosfera panująca w namiotach stretch. . Wydarzenie odbywające się pod namiotem stretch to nowy wymiar przyjęcia. Przytłaczające  wnętrza hali namiotowej zastąpione zostały zakrzywionymi, przyjaznymi kształtami materiału stretch. Atmosfera pod tymi namiotami jest spektakularna. Delikatne faliste zaokrąglenia tkaniny tworzą obszerne i efektowne wnętrza. W ciągu dnia rozproszone światło jest zachęcające i atrakcyjne. W nocy dodanie świateł lub graficznych pokazów świetlnych odbijanych od tkaniny ożywia wydarzenie.

Sprawdźcie sami!